پیشنهاد ما این است که قبل از اینکه ریزش مو بیش از حد وسیع شود عمل پیوند مو انجام شود . با این روش موهای نواحی مجاور می توانند جهت پنهان کردن ناحیه عمل استفاده شوند ، بخاطر داشته باشید که محل عمل جراحی فقط برای 9 روز قابل دیدن است . طی این مدت صدها دلمه نقطه ای شکل بر روی سر وجود دارند . موقعی که این دلمه ها می ریزند ، پوست سر کاملاً طبیعی بنظر می رسد . با تکنیک های امروزه ما قادریم خط رویش مو را مجدداً با ظرافتی ایجاد کنیم که تقریباً غیر ممکن است کسی تشخیص دهد عملی انجام شده است .

................................................................................................................................................................... آیا عمل پیوند موی قبلی که از آن رضایت نداشته باشیم قابل اصلاح است ؟ گاهی اوقات امکان پذیر است ، متاسفانه تعدادی از پیوندهای انجام شده توسط جراحانی انجام شده است که یا تبحر لازم نداشته اند یا تجربه کافی در این کار را نداشته اند . گاهی نتیجه عمل از بین می رود و گاهی اوقات این نتیجه فاجعه ای بیش نیست . دکتر نیلفروش زاده با تجربه بیش از 10 سال در پیوند مو قادر است که اعمال اصلاحی بر روی پیوندهای قبلی انجام دهد .

...............................................................................................................................................- چند مرحله عمل نیاز است ؟ جواب این سوال به این مطلب بستگی دارد که شما قصد دارید به چه میزان پوشش بر روی سر خود دست پیدا کنید و شما قصد دارید موهای خود را به چه فرم و شکلی داشته باشید یک تار موی 65 سانتی متری 10 برابر تار موی 3 سانتی متری پوشش ایجاد میکند . اگر در هر مرحله تعداد بیشتری مو پیوند زده شود ، تعداد مراحل پیوند کاهش می یابد . از سویی دیگر قوام و قطر حقیقی تار مو نیز عامل موثری محسوب می شود با یک تعداد موی یکسان ، موهای مجعد پوشش بیشتری نسبت به موهای صاف ایجاد می کنند ، بیمارانی که موهای ظریف بچه گانه دارند نسبتاً پوشش کمتری خواهند داشت . بیمارانی که از لوسیونها و داروهای ضد ریزش مو استفاده می کنند ، نهایتاً به پیوند کمتری نسبت به افرادی که از این داروها استفاده نمی کنند ، نیاز دارند همیشه بخاطر داشته باشید که تعداد موی موجود در منطقه دهنده نامحدود نیست و متاسفانه هر چه ناحیه طاس سر بزرگتر می شود ، ناحیه دهنده کوچکتر می شود . به طور کلی ، بیمارانی که ریزش موی متوسطی دارند ، معمولاً با دو جلسه پیوند به تراکم مورد رضایت خودشان دست پیدا می کنند.

--------------------------------------------------------------------------------

/ 0 نظر / 5 بازدید